Extrém

4. prosince 2015 13:00

Michal Chalupa

DRASŤÁK: Jak si 4 pitbullové podali chlapečka před mámou, to vás ROZBREČÍ!

Nejhorší v životě každého člověka je, když přežije svoje vlastní dítě. Pokud se ale jedná o malé nevinné dítě, které téměř děsivou smrtí, na níž se jako rodič musíte dívat a nemůžete s tím vůbec nic dělat, tento obrázek již nikdy nedokážete ze své mysli dostat.

A přesně to se stalo Lucille Strickland, matce čtyřletého Xaviera, kterého vedla do školky. Když procházela kolem zahrady se čtyřmi pitbully, psi prolezli pod plotem a matku s dítětem napadli. Ta syna nejprve držela v náruči, z dosahu psů. Ti se pak vrhli na Lucille a povalili ji na zem, kde ji kousali.

Chlapce měla před sebou, ale ani to nepomohlo. „Byli moc silní, vytáhli ho a pak ho pod plotem odtáhli na zahradu,“ plakala žena. Poté už se prý jen mohla dívat, jak chlapce trhají, dokud nebyl mrtvý. Policie, kterou Lucille přivolala, už nedokázala nic dělat. Tři psy zastřelili, čtvrtého chytili.

O to hroznější je, že to nebylo poprvé, kdy její rodinu psi napadli poprvé. Zhruba před měsícem jeden pes utekl a zaútočil na její devítiletou dceru. Tu ihned odvezla do nemocnice, naštěstí jí zůstanou pouze šrámy a k vážnějšímu zranění nedošlo. Tento incident byl sepsán na policii a majitel psů byl upozorněn, aby psy zabezpečil proti útěku. To se však nestalo a kvůli tomu přišel teprve čtyřletý chlapeček o život.

Sdílejte článek
Štítky pes zahrada policie rodina

Přečtěte si také