Extrém

23. září 2016 16:39

redakce Prima Lajk

GALERIE: Nechutné! 20 záchranářů muselo vynést z bytu extrémně obézního muže. Potřebovali k tomu…

Obezita se opravdu nevyplácí.

Neuvěřitelný případ se stal v Malajsii. Třiatřicetiletý Sia Chie Herng se už totiž prakticky 10 let živí pouze pálivými nudlemi, kterých dokázal spořádat klidně i třicet denně. Téměř nechodil ven, svou oblíbenou pochutinu zajídal zmrzlinou a navrch přidal mléčný koktejl. Není divu, že Sia kvůli nezdravému životu váži neskutečných 318 kilogramů. Jeho život ohrožující obezita si však nyní vybrala svojí daň.

Muž totiž začal pociťovat obrovské bolesti na hrudi a kvůli obavám o jeho zdraví musel být odvezen do nemocnice. To ovšem při jeho váze a faktu, že se nemůže ani pohybovat, nebylo nic jednoduchého. Z bytu ho totiž muselo vynést 20 záchranářů! Ti si museli tlustým hadříkem a silným dřevem. Sanitka navíc byla pro obézního Siu příliš malá, a museli ho proto naložit do náklaďáku!

Ani příjezd do nemocnice nebyl poklidný a jen pouhý přechod z nákladního vozu na nosítka zabral hasičům a lékařskému personálu přes deset minut! Muž je ale podle všeho zatím v pořádku. Snad ho tato situace a menší zostuzení konečně přiměje se jídelníčkem a děsivou nadváhou něco udělat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také