Extrém

11. února 2016 14:56

Petr Cífka

GALERIE: Největší internetová lež je u konce. Takhle se podvádí na fotkách po hubnutí!

Je toho plný Facebook. Z profilů našich kamarádů či oblíbených stránek na nás každou chvíli vyskakují obrázky lidí, kteří se na sobě údajně velmi makají a rádi se pochlubí svojí fotkou před a po hubnutí. Dá se ale těmto fotkám věřit?

S potvrzením toho, že ne vždy se dá těmto fotkám důvěřovat, přišla fitness bloggerka Jess. I ta dala na svůj Instagram koláž dvou fotek, na níž se nalevo chlubí menším bříškem a napravo s vypracovanější postavou. Čekali byste, že bude mezi fotografiemi klasický měsíční rozdíl? Omyl. Jess totiž obě fotografie pořídila během 30 sekund!

Jak je to možné? Jess zkrátka mezi oběma fotkami pouze zpevnila držení těla a malinko si upravila plavky. Napravo stojí vzpřímeně, zatnula trošku svaly a, jak sama říká, cítí se mnohem pohodlněji. A není podle ní rozhodně jediná, kdo takhle fotku pořídili. Práskla tak vlastně to, co už jsme všichni stejně tušili. Že za podobnými internetovými příspěvky se často neschovává velká dřina, ale spíše velká lež, kterou si chtějí mnozí zvýšit sebevědomí. Ti teď asi Jess nebudou mít příliš v lásce

Sdílejte článek
Štítky počítače bolest fotka Instagram Facebook hubnutí lež galerie žaludek fitness kalorie hubnutí strava

Přečtěte si také