Extrém

1. listopadu 2014 10:50

Táňa Sáblíková

Láska je všemocná…Hlavně ta k pivu! Neuvěříte, co muž zvládl, aby měl blíž do hospody

O lásce toho bylo napsáno již hodně, co dělat, aby nám vydržela, co naopak nedělat, co zamilovaní lidé ve jménu lásky udělali, je toho prostě hodně. Patsy Kerr tohle vše ale posunul o level výš!

Irský milovník piva Patsy Kerr se totiž inspiroval filmem Útěk z věznice Shawshank, kde si herec vykopal cestu z vězení geologickým kladívkem. A tak kvůli své lásce k zlatavému moku byl schopen dlouhých 15 let hloubit tunel vedoucí z jeho ložnice, kterou sdílel s manželkou, do hospody! Tunel navíc nebyl moc krátký - měřil 244 metrů!

Celých pět let se Patsy zvládal nenápadně vykrást mezi 23:00 a 1:00 z ložnice, přelézt tunelem do hospody a tam si v pohodičce dát pár půllitříků. Sranda ale skončila, když se jednoho dne objevila u dveří Kerrových policie.

Milovník piva totiž při svém hloubení omylem porušil kanalizační systém souseda, který na něj podal žalobu. Patsy Kerr tak skončil před soudem, kde musel své počínání vysvětlovat. Což ale nebylo to nejhorší, daleko nepříjemnější chvilky určitě zažil, když své činy vysvětloval své nic netušící manželce! Ta byla konfrontovaná i u soudu, když se jí přímo předsedající soudce otázal, jak to že nikdy ze svého manžela necítila splašky a pachy.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky tunel ložnice hospoda pivo

Přečtěte si také