Extrém

20. února 2016 11:06

Petr Cífka

VIDEO: Kluk šikanoval svoji spolužačku. Ta se mu krutě pomstila.

Karma je někdy opravdu mrcha.

Šikana je sama o sobě zbabělý čin a někdy se také pěkně nevyplácí. Své o tom ví jeden americký středoškolák, který přes internet dlouhodobě ponižoval svoji spolužačku. Holka si ovšem nenechala jeho srabácké chování líbit a rozhodla si to s ním vyřídit ručně. A s klukem, na něhož vybalila skoro triky jako ze zápasů MMA, se rozhodně nepárala.

Drsňačka byla sice kvůli incidentu dočasně vyloučena, kluk se ovšem posměchu spolužáků za to, že ho přeprala holka, už asi nezbaví. Patří mu to.

Šikanje sama o sobě zbabělý čin a někdy se také pěkně nevyplácí. Své o tom ví jeden americký středoškolák, který přes internet dlouhodobě ponižoval svoji spolužačku. Holka si ovšem nenechala jeho srabácké chování líbit a rozhodla si to s ním vyřídit ručně. A s klukem, na něhož vybalila skoro triky jako ze zápasů MMA, se rozhodně nepárala.

Drsňačka byla sice kvůli incidentu dočasně vyloučena, kluk se ovšem posměchu spolužáků za to, že ho přeprala holka, už asi nezbaví. Patří mu to.Šikana je sama o sobě zbabělý čin a někdy se také pěkně nevyplácí. Své o tom ví jeden americký středoškolák, který přes internet dlouhodobě ponižoval svoji spolužačku. Holka si ovšem nenechala jeho srabácké chování líbit a rozhodla si to s ním vyřídit ručně. A s klukem, na něhož vybalila skoro triky jako ze zápasů MMA, se rozhodně nepárala.Drsňačka byla sice kvůli incidentu dočasně vyloučena, kluk se ovšem posměchu spolužáků za to, že ho přeprala holka, už asi nezbaví. Patří mu to.

Sdílejte článek
Štítky MMA zápas Internet

Přečtěte si také