TopStar

21. května 2018 10:46

Billboard Music Awards 2018 za námi: Kdo zazářil na červeném koberci nejvíce?

Zatímco někteří se ještě promenádovali po červeném koberci na filmovém festivalu v Cannes, kde před pár hodinami proběhlo jeho oficiální zakončení, někteří si užívali na červeném koberci v Las Vegas. Došlo totiž k předávání cen Billboard Music Awards, kde se předvedly krásky jako Jennifer Lopez či Christina Aguilera.

Mezi hosty se předvedly i zpěvačky Ciara, Taylor Swift, Demi Lovato, ale i dámy z hereckého a modelingového působiště jako Mila Kunis, Tyra Banks, Hailey Baldwin či odnedávna opět single Jenna Dewan. Oficiální zahajovací řeč pronesla hudebnice Kelly Clarkson, která zmínila tragédii ze Santa Fe, kde zemřelo deset osob. ‚‚Nenávidím minuty ticha. Musíme něco dělat,‘‘ pronesla.

Jedno z nejzářivějších vystoupení předvedla na ceremonii zpěvačka Dua Lipa, která se na pódiu objevila po boku tanečníků a ohromného růžového nafukovacího plameňáka. Celé číslo tak vypadalo velmi efektně a atraktivně. Nejsilnějším a nejemotivnějším představením bylo ale to, které představila Christina Aguilera společně s Demi Lovato. Dvojice předvedla na pódiu v černých kožených pláštích novou skladbu ‚‚Fall In Love‘‘.

Nelze ale opomenout ani číslo Jennifer Lopez, kde samozřejmě nechyběly energické pohyby a zářivá show. Mezi dalšími překvapeními byla Janet Jackson, která se na podobných akcích příliš nevyskytuje. Nejen, že udivila publikum svým outfitem, ale dokonce fantasticky vystoupila.

Vítězem hlavní nominace ‚‚Umělec roku‘‘ se stal britský zpěvák Ed Sheeran. Ten zvítězil hned v šesti kategoriích, ovšem sám na předávání nedorazil. Menším počtem vítězství byl poctěn i Kendrick Lamar či Bruno Mars. Mezi ženami jasně zvítězila Taylor Swift a získala titul ‚‚Nejlepší zpěvačka‘‘. Camila Cabello vyhrála cenu za hudební úspěchy a Janet Jackson si vysloužila titul ‚‚Ikona Billboardu‘‘.

Sdílejte článek

Přečtěte si také