TopStar

7. ledna 2014 18:10

Dagmar Dandová

Celebrity v bílém: kdo si vyzkoušel svatební róbu?

V Praze se chystá svatební veletrh s názvem Svatební dny 2014 a v rámci "nevěstové" euforie si i známé hvězdy vyzkoušely, jak by vypadaly ve svatebním. Nejvíc to slušelo Kateřině Kristelové, která hodně zhubla a navíc ženicha zrovna hledá.

„Já už se jednou v bílém vdávala. Bohužel to nedopadlo a podruhé už by se měla zvolit jiná barva šatů, takže před oltářem už mě v takové róbě asi neuvidíte. Ale momentálně jsem bez ženicha," krčila rameny Kristelová, které se vzdušná sukně vyloženě líbila a všem ji ukazovala.

To modelka Kateřina Průšová působila v šatech trochu jako spící panna a také si posteskla, že už má jednu svatbu za sebou, takže bílé svatební šaty na případnou další veselku též nevyvětrá.

„Druhou svatbu, tedy jestli ještě někdy bude, bych chtěla prožít mnohem skromněji, než tu první. A asi by se už ani nekonala v Čechách," řekla Průšová, která by raději zvolila nějakou exotickou destinaci, kde je teplo i v zimě.

Šaty si vyzkoušela i zpěvačka Dagmar Zázvůrková, která z toho byla tak nadšená, že když se převlékla zpátky do civilu, lehla si v hotelu Clarion rovnou na podlahu.

Kromě krásných žen se ve svatebním prošel i zpěvák Braňo Polák, bavič Václav Upír Krejčí, hudebník Petr Kutheil nebo syn Karla Černocha Marek, který kromě toho že je pilot, se stal i nově zvoleným poslancem.

-dad-

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také