TopStar

29. srpna 2018 12:06

Markéta Škorňová

Chcete vidět svatební šaty vévodkyně Meghan zblízka? K vidění budou na hradě Windsor!

Také jste obdivovali elegantní svatební šaty herečky Meghan Markle, které pro tento slavnostní den navrhl módní dům Givenchy? Tak právě tyto šaty společně s kopií uniformy britského prince Harryho, budou k vidění na hradě Windsor! Informace přinesla agentura AP.

Už od 26. října tohoto roku si návštěvníci anglickéo hradu Windsor, kde se 19. května konala svatba americké herečky Meghan Markle a britského prince Harryho, budou moci zblízka prohlédnout svatební šaty nevěsty.

Výstava ponese název “Královská svatba: Vévoda a vévodkyně ze Sussexu” a návštěvníkům nabídne pohled nejen na detaily svatebních šatů, jenž má na svědomí francouzská módní značka Givenchy, ale take například na platinovou korunku posetou diamanty ze sbírky britské královny Alžběty II. Součástí výstavy bude I kopie svatební uniformy prince Harryho. Výstavu bude možné na hradě shlédnout až do 6. ledna příštího roku.

Přírůstek do rodiny

To však není jediná novinka u této nádherné královské dvojice. Princ Harry si podle zahraničních médiích měl se svou ženou, vévodkyní ze Sussexu, pořídit čtyřnohého miláčka!

Tím šťastlivcem je zachráněný labrador, který už se dokonce může pyšnit královským titulem “Labrador Kensigtonského paláce”.

Není divu, že si manželé pořídili domácího mazlíčka. Vždyť o Meghan je všeobecně známé, jak moc miluje pejsky. Už v Americe měla svého čtyřnohého partáka beagla Guye, kterého si s sebou samozřejmě vzala i do nového domova ve Velké Británii.

Veřejnosti zatím není známo jméno nového přírůstku, ale bratříček nebo sestřička Guye se může těšit doslova na královský život!

Zdá se, že novomanželé na to jdou hezky postupně- nejdřív svatba, teď domácí mazlíčkek… Uvidíme, kdy přijde na řadu i první potomek.

Sdílejte článek
Štítky výstava princ Harry Meghan Markle svatební šaty

Přečtěte si také