TopStar

22. května 2018 12:54

Ilona Blašková

Co si přeje Taťána Gregor Brzobohatá?

Taťána Gregor Brzobohatá s manželem Ondrou vypadají jako sehraná a ideální dvojka. Jedno přání by ale Taťána přece jen měla. Jaké? My to víme!

Taťánu Gregor Brzobohatou vídáme především na velkých akcích v Praze. Tentokrát jsme ji ale potkali na módní přehlídce v Pardubicích, kam přijela nejen omrknout nové kousky na jaro a léto, ale také kvůli svojí nadaci. „Ono je docela příjemný dostat se na akci mimo Prahu. Jsem ráda, že se rozhodli z dnešní přehlídky podpořit mojí nadaci Krása pomoci, která letos slaví deset let existence,“ prozradila nám Taťána.

Její nadace pomáhá seniorům, které sama často navštěvuje. „Ty setkání jsou úžasná. To mě vždycky dobije na další období. Oni jsou skvělý, i když jsou mnohdy ve špatné životní nebo zdravotní situaci. Jsou strašně vděčný. Ale jo, já si taky kolikrát pobrečela. Nejsem ze železa. Mě dojímá, i když vidím starší lidi, jak se vedou za ruku a dají si pusu, obejmou se. Přála bych si takhle jednou se svým mužem skončit,“ rozplývala se Taťána.

Taťána se dlouhá léta živila jako modelka. Teď už ji ale na přehlídkovém mole vidíme jen výjimečné. „Já se objevuju na mole jednou- dvakrát do roka jen pro své klienty. A je pravda, že ne všichni klienti si to mohou dovolit. Mám to spíš jako takové zpestření svého programu. Spíš fotím a natáčím. Přehlídky jsou jako třešnička na dortu. Jsem ráda, že si to užívám v roli hosta. Je to příjemnější, než být na mole,“ řekla.

Před pár dny se s manželem vrátili ze Singapuru, kam odletěli s českým národním kuchařským týmem, jehož je Ondřej ambasadorem. A právě v době jejich nepřítomnosti se doma v Česku řešil návrat její tchýně Hany Gregorové k Ondřeji Koptíkovi. „No, to jsou věci, které bych nechtěla veřejně komentovat,“ reagovala Brzobohatá.

Sdílejte článek

Přečtěte si také