TopStar

8. srpna 2018 15:08

Ilona Blašková

Co stojí za krachem manželství Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance?

Samozřejmě teď každý řeší, co způsobilo krach manželství Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance. Je v tom někdo třetí? Může za to pracovní vytíženost Tomáše a Lucky, nebo jednoduše zkrachoval vztah na dálku? Otazníků je spousta? A odpověď?

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec měli dva domovy. Jeden v Česku a druhý v Kanadě kvůli hokeji. Otázkou tedy zůstává, kde Lucka zakotví. Při nedávném rozhovoru totiž uvedla, že se na konci srpna vrací za oceán, protože začíná další sezóna NHL.

V Kanadě by měla pokračovat v natáčení filmu, ale pokud by chtěla zůstat v České republice, určitě nebude mít o práci nouzi. Její umělecká všestrannost by se dala ideálně uplatnit v muzikálech, které si Češi tolik oblíbili. „Lucie je pro muzikálový žánr disponovaná úplně geniálně, protože samozřejmě všichni víme, že umí zpívat, je to také herečka a je to dříč, coby tanečnice. Takže všechny ty tři náročné složky muzikálového žánru zvládá skvěle. Proto si myslím, že každá produkce po Lucii skočí,“ řekl mluvčí divadla Kalich Jaroslav Panenka.

„Spolupráce s ní byla komplikovaná kvůli té vzdálenosti. Takže si nemyslím, že jenom já, ale i jiné produkce po Lucce sáhnou, jestli Lucka bude mít chuť a hrát. Vzhledem k tomu, že se chystá spoustu nových věcí v horizontu roku- dvou, tak si nemyslím, že by si angažmá nenašla. Já ji ho nabídnu,“ prozradil producent divadla Broadway Oldřich Lichtenberg.

Neuplynulo ani 24 hodin od oznámení rozchodu, když se začaly objevovat první spekulace, co může být příčinou krachu vztahu. Tomáše Plekance měla údajně pobláznit česká teniska a všechny indicie zatím směřují k Lucii Šafářové. Hokejista má totiž na Instagramu šest objektů zájmu, mezi nimiž je pouze jedna osoba, a to právě tato tenistka. Před několika hodinami si ji ale ze sledovaných vymazal. Sociální sítě mnohdy hodně prozradí. Dnes odletěl Tomáš Plekanec do Montreálu, kde kupodivu Šafářová zrovinka trénuje na zápas. Nějak moc náhod najednou, nemyslíte?

Sdílejte článek

Přečtěte si také