TopStar

9. října 2018 09:11

Dakota Johnson z Padesáti odstínů šedi čeká děťátko!

Není to tak dávno, co se ukázalo, že herec Padesáti odstínů šedi Jamie Dornan (36) čeká se svou ženou třetí dítě. Teď je ale těhotná i jeho herecká kolegyně Dakota Johnson (29). Před pár dny totiž se svým partnerem Chrisem Martinem (41) uspořádala večírek pro své nejbližší a promluvila o pohlaví děťátka. A kdo se tedy narodí?

Hvězda filmu Padesát odstínů šedi se už nějakou dobu schází se zpěvákem kapely Coldplay Chrisem Martinem. Jejich románek přetrvává skoro rok. Poslední dobou se ale hojně spekuluje, že je jejich vztah natolik pevný, že už brzy dojde k veselce. Zatím se ale fanoušci budou muset spokojit s děťátkem, které Dakota čeká!

Podle médií pozvala dvojice na svůj večírek rodinu a nejbližší přátelé. Celá událost byla pojata v duchu balónků a barev, které jsu příznačné pro pohlaví děťátka. Na párty dorazili i rodiče Dakoty Melanie Griffith (61) a Don Johnson (68). Také se objevily osobnosti jako Sean Penn, Julia Roberts a mnohé další. Když se všichni sešli, pár vypustil do vzduchu spoustu modrých balónků a je tedy evidentní, že se dvojici narodí chlapeček.

Mluvčí Dakoty tvrdí, že se žádné těhotenství nekoná a šlo jen o hereččinu oslavu narozenin. Balónky byly pouze stylovým doplňkem oslavy. Média ale utvrzují, že sličná tmavovláska skutečně těhotná je. Pro Martina by to bylo třetí dítko, první dvě má z manželství s herečkou Gwyneth Paltrow.


Přečtěte si také