TopStar

7. září 2014 10:50

Táňa Sáblíková

Daniel Hůlka se nebojí nechat o sebe pečovat!

Kam si zašel zpěvák Daniel Hůlka během svého běžného dne? Co plánuje? To všechno jsme se dozvěděli během procházky Prahou v jeho společnosti.

Již před nedávnem nám usměvavý zpěvák přiznal, že na přílišnou péči o sebe si nepotrpí, přesto ale je něco, na co nedá dopustit. „Pečuji o sebe adekvátně, myji se pravidelně, čistím si zuby, vlasy si myji, dokonce i kondicionér používám,“ prozradil na sebe zpěvák a zároveň dodal. „Chodím na manikúru a pedikúru, ale furt je to v rámci takové té normální chlapské hygieny.“ A tak jsme se o tom museli přesvědčit.

Dan měl pravdu, manikúra i pedikúra byla hezky strávenou dvouhodinkou, při které si zpěvák nechal upravit ruce i nohy a nechal si je i namasírovat. Navíc příjemní pracovníci jedné z klinik krásy v centru Prahy, kam Dan pravidelně dochází, dali Danovi zapomenout i na případné starosti, které by měl. Prostě relax, na který by si měl každý povinně vyhradit čas a nechat se rozmazlovat.

Poté se již zamířilo na obligátní nákupy, vždyť košil a bot není nikdy dost! Košile navíc můžete vidět na Danovi opravdu často, hlavně pak při vystoupeních! A co by to bylo za procházku, kdyby se nezakončila posezením s jedním oroseným?

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také