TopStar

16. září 2018 08:00

Markéta Škorňová

Dát si čaj s královnou Alžbětou? To by chtěl každý! Které hvězdy měly to štěstí?

Nejdéle vládnoucí panovnice, královna Alžběta II., si jen tak někoho na návštěvu nepozve. Není proto divu, že se většině hvězdám, které dostaly pozvánku do Buckinghamského paláce, klepou kolena jako malému dítěti před tabulí. A kdo ze slavných měl to štěstí, že si s královnou mohl popovídat?

David Beckham (43)

Anglický fotbalista David Beckham je společně se svou chotí Victorií v paláci téměř jako doma. Je blízký přítel královské rodiny, jeho návštěva u královny Alžběty tak snad ani nikoho nemůže překvapit.

David však na první setkání vzpomíná velmi emotivně. „Byl jsem šíleně nervózní! Zapomínal se dokonce i dýchat a vydával jsem tak občas dost zajímavé zvuky,“ popisuje svůj královský zážitek slavný fotbalista.

Nejen na britskou panovnici, ale celou královskou rodinu udělal David ohromný dojem a bratři William s Harrym na něj nedají dopustit!

Kate Winslet (42)

Talentovaná herečka a představitelka nezapomenutelné Rose z filmu Titanic, Kate Winslet, je kus ženské. To se ukázalo i při návštěvě královského paláce. Když se totiž královna Alžběta chystala udělit herečce řád britského impéria za kulturní přínos, zjistilo se, že na vysokou herečku kvůli svým 162 centimetrům nedosáhne! Vtipný moment zachránil schůdek, který výškový rozdíl 20 centimetrů nakonec srovnal.

Lady GaGa (32)

Kdo by to byl řekl, že extravagantní zpěvačka Lady Gaga budu svým outfitem děsit i královskou rodinu! Když byla v roce 2009 pozvána do Buckinghamského paláce, nebála se obléct do latexového kostýmku rudé barvy. Nechybělo ani pro zpěvačku tak typické výrazné líčení a ve chvíli, kdy tento módní přízrak spatřila sama královna, šly na ni mdloby.

Angelina Jolie (43)

Dokonce i Američanka Angelina Jolie měla tu čest se setkat s britskou královnou, ale především získat řád sv. Michala a sv. Jiří, kterým ji královna Alžběta pasovala na šlechtičnu. Problém je v tom, že titul jako cizinka nesmí oficiálně používat. Takže titul je pro tuhle bojovnici proti násilí spíš takovým danajským darem.

Sdílejte článek
Štítky Velká Británie královna Alžběta II. celebrity

Přečtěte si také