TopStar

9. února 2018 08:30

Dítko jako z reklamy na dokonalost! Nikol Štíbrová se pochlubila modrookým chlapečkem

Nejen náš TOP TÁTA řeší příjemné trable se svým dítkem. Herečka Nikol Štíbrová (31) má jedno z nekrásnějších dětí českého showbyznysu. Už více jak půl roku se může pyšnit svým synkem Mathiasem, kterého porodila snoubenci Martinovi. Nyní se Nikol o svého ‚‚Krasoně“ podělila i na svém Instagramu.

‚‚Ty fotky s dítětem jsou zrádné. Musíte si dát bacha, jak filtrujete ten svůj problematický obličej, abyste si úplně nevyfiltrovali syna z fotky,“ napsala Nikol ke své fotografii s chlapečkem. Mathiase navlékla maminka do stejné košile jako sebe a stejně pronikavá barva očí z nich udělala hvězdy jako z reklamní kampaně.

Novopečená maminka ale není povoláním jen rodičkou. Dívka je vítězkou Czech Blog Awards 2017 za nejlepší Instagram roku. Štíbrová totiž nemá strach si udělat legraci jak ze sebe a svých blízkých, tak ze svých profesních kolegů.

„6 měsíců nonstop únavy, 6 měsíců starostí, permanentního strachu jestli dělám věci dobře. Jestli jsem aspoň ucházející máma, 6 měsíců boje sama se sebou, se ztrátou naprostý svobody, kterou do té doby bere člověk jako samozřejmou. Ale hlavně 6 měsíců plných bezpodmínečné lásky,“ napsala blonďatá kráska jako zhodnocení půlroku v nové roli maminky.

Nejen Nikol Štíbrová ale řeší nové životní situace se svým dítkem. Osudové chvíle s ratolestí si užívá i moderátorka Sandra Parmová nebo náš TOP Táta. Ještě ho neznáte? Tatínek Michal představuje svého 9měsíčního synka Sebastiena a ukazuje všem začínajícím tatínkům, jak se sám s otcovstvím vypořádává. Podívejte se sami!

Sdílejte článek

Přečtěte si také