TopStar

10. května 2018 18:44

Ilona Blašková

Enrique Iglesias (ne)zpíval v Praze!

Dvakrát vyprodat největší arénu u nás? Žádný problém! Enrique Iglesias, který u nás oslavil narozeniny to dal. A my byli u toho!

Enrique Iglesias patří bezpochyby mezi celosvětové celebrity, které než zpěvem spíše dostávají do varu svým charismatem. Desky má skvělé,ale když zajdete na koncert, jako by někdy zapomněl mikrofon ve stojanu. A nebo při focení ho ani nedával před pusu. Když máte špičkové vokalistky, tak si to můžete dovolit.

Na prvním koncertu si fanoušci museli hodinu počkat, než se jejich miláček objevil. Ale ten přeci jenom dorazil a spustil, dá se říci podobnou show, jako tu z poslední jeho návštěvy. Ale nebuďme zase tak kritický. Dneska plní haly, aniž by uměl zpívat, kde kdo. A tak se radši soustředíme na názory diváků. Ty byly půl na půl. Mladé holky řvaly nadšením, protože se jich Enrique minimálně jednou dotkl. A ti co si přišli zazpívat, tak si vlastně zazpívali, ale bez Enriqueho.

Enrique dokonce u nás oslavil své 43 narozeniny. A i když rozhovory nerozdával, protože si prý šetří hlas, tak se nám ho podařilo natočit při meet and greet. A navíc jsme se přimotali do zajímavého srocení lidí v igelitech, nesoucích dort. V tu chvíli nás jeho manažer stopnul se slovy, tohle už nesmíte! A my jsme se dozvěděli vyřešení záhady hodné Akta X, až z Enriqueho facebooku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také