TopStar

12. září 2018 13:00

Fanoušci dostali od Kate a prince Williama nečekaný dárek!

Věrní fanoušci britské královské rodiny ji pečlivě sledují den co den. 22. července dokonce poslali do Kensingtonského paláce blahopřání k pátým narozeninám prince George. To ale netušili, že se jim to vyplatí a dostanou od Kate a Williama pořádně nečekané poděkování!

Kate Middleton se s princem Williamem rozhodla svým fanouškům řádně odvděčit za jejich přízeň a přání k narozeninám pro jejich synka. Rozeslali jim tedy každému v obálce Georgův exkluzivní portrét. Bradley Donovan-Baird, který spravuje fanouškovský Instagram Kensingtonského paláce zveřejnil fotky obálky, dopisu i samotného portrétu.

‚‚Vévoda a vévodkyně z Cambridge vám děkují za blahopřání princi Georgovi k jeho pátým narozeninám. Moc si vážíme vašeho zájmu,‘‘ stálo v dopisu. Zároveň byla přiložena Georgova fotografie, kterou svět do té doby neviděl. Mladičký princ byl vyfocen u zdi v zahradě jeho dědečka, prince Charlese. V pořadí třetí následník trůnu se široce usmíval do objektivu světového fotografa Matta Portera.

A jak si mladičký princ užil narozeniny? Dopřával si radovánky u moře na ostrově Mustique. Rajský kout v Karibském moři je soukromý pozemek a už několikrát měl možnost přivítat Williama a Kate. Právě na tomto ostrově došlo k nejromantičtějším momentům jejich života. Poprvé ho navštívili ještě před svatbou a od roku 2008 ho pravidelně navštěvují již jako rodina.

Autor blogu Tea Time with the Cambridges, který pravidelně sleduje dění v britské královské rodině zmínil, že rodina byla spatřena na letišti v ostrovním ministátu Svatá Lucie. Odtud se prý na Mustique vydali soukromým letadlem.

Na ostrově si Kate s Williamem užívali potápení, které společně milují. A dokonce se jim dařily nebezpečné kousky v hloubce 30 metrů, na které by si leckdo netroufl. Bělostné a ohromné pláže zas nadchly jejich starší dítka - prince George a princeznu Charlotte. Prostoru na hraní bylo dost a všichni si tak řádně odpočinuli. Dokonce se objevovaly i zvěsti, že princezna Charlotte začala George otravovat. ‚‚S narozením prince Louise hrozně dospěl a už si se svou mladší sestrou nechce hrát. Jsou si blízcí, ale George se chce věnovat vlastním záležitostem.‘‘ No, nechme se překvapit, jak to mezi nimi půjde s přibývajícími léty dál.

Sdílejte článek
Štítky fotografie britská královská rodina narozeniny princ George

Přečtěte si také