TopStar

14. dubna 2018 08:21

Felix Slováček řádí v Las Vegas. A manželku po boku rozhodně nemá

Není to tak dávno, co strávil Felix Slováček (74) velikonoční svátky se svou stále ještě manželkou Dádou Patrasovou (61). Rodinná idylka na chalupě ale netrvala dlouho a teď už si saxofonista užívá se svou milenkou Lucií Gelemovou (35) ve Spojených státech. Jak se zdá, Gelemová se držela pořekadla, že trpělivost růže přináší...

‚‚Je to paráda. Zdravíme. Užíváme si sluníčko, vodu, palmy,‘‘ napsala Gelemová na Instagramu ke svému přípěvku z dovolené. Felix se nechal nejednou slyšet, že by se svou nynější milou nejraději procestoval celý svět. A jak se zdá, svá slova se rozhodl realizovat. Pro tentokrát zvolil USA a jako první zastávku stát Nevada. A přitom to není tak dávno, co trávil muzikant Velikonoce se svou rodinou.

Podobné fotografie samozřejmě pořádně vytáčí Slováčkovu stále právoplatnou ženu Dádu Patrasovou, která Gelemovou nemůže vystát. A ačkoli by se zdálo, že už by mělo dojít k rozvodovému řízení, Felix se do něj rozhodně nehrne. Nejen, že tak brání ve štěstí Dádě, zároveň nedává žádnou naději ke svatbě ani své milence, se kterou to táhne už čtyři roky. ‚‚Mateřský čas u sebe ještě necítím. Ona i ta hranice mateřství se posouvá. Samozřejmě jsem žena, která bude chtít jednou vychovávat děti,‘‘ tvrdí na Slováčkovu obranu Gelemová.

Dáda se ale neužírá v depresích z mužových záletů. Našla si také nového partnera, italského Vita, za kterým jezdí i do Itálie a společně tak tráví spoustu romantických chvil i mimo Dádinu rodnou zemi. Před nedávnem se tak pochlubila na svém Instagramu fotkami z pláže, kde předvedla postavičku v dost odvážných plavkách. Někdejší sexsymbol si troufl na bílé bikiny, které u většiny žen poukáží na veškeré nedostatky. To však není případ Patrasové, ta se může pyšnit odvahou, kterou jí závidí nejedna vrstevnice.


Přečtěte si také