TopStar

31. srpna 2015 13:09

FOTO: MILEY BEZ KALHOTEK! Skandalistka přišla dole bez a zazpívala lovesong pro marihuanu. Jak dopadly ceny MTV?

Miley se zase více svlékla, než oblékla, když moderovala prestižní ceny za hudební videa, které každoročně udílí televize MTV. Když na sobě americká dračice měla aspoň podprsenku, mohli jsme mluvit o štěstí.

„Možná jediný způsob, jak mi zabránit ve vystupování, bylo nechat mě to moderovat,“ řekla Miley, když vítala diváky. Stejně se ale ukázala tak, jak ji známe. Neoblečená. Představila totiž nový singl Dooo It, kde se vyznává ze své lásky k marihuaně a míru. Jedním dechem ale dodává, že není hippie.

Tohle JSOU šaty!

A aby toho nebylo málo, vzala si k tomu účastníky americké reality show RuPaul‘s Drag Race. Obklopila se tak dvěma desítkami transvestitů, kteří oblékli stejně šílené outfity, jaké na sebe navlékla sama Miley.

Tady se Miley navlékla do duchové vlajky.

Kalhotky chyběly.

A tím to samozřejmě nekončilo. Během večera stačila vyměnit víc bizarních kousků. Třeba šaty z průhledného plastu, které měly jen na určitých partiích barevné balonky. Na galavečer Miley zase dorazila v kosmicky stříbrném oblečku, co měl místo horního dílu kšandy, které zakrývaly akorát tak bradavky. Fanynka trávy a Instagramu prostě není žádná jeptiška.

Záběr z nového videoklipu k singlu Dooo It

Takhle se Miley vstávalo na ceny MTV

A kdo ceny vyhrál? Nejvíce jich nahrabala Taylor Swift. Vyhrála v kategoriích popové video, ženské video, spolupráce s jiným umělcem a připsala si také vítězství v nejsledovanější kategorii video roku. Všechny ceny kromě kategorie ženské video získala za svůj megahit Bad Blood. Nicki Minaj, která si s Taylor vjela do vlasů kvůli nominacím, zabodovala alespoň v kategorii hiphopové video se svým sexy singlem Anaconda.

♥ VIDEO ROKU: Taylor Swift ft. Kendrick Lamar, Bad Blood♥ POPOVÉ VIDEO ROKU: Taylor Swift, Blank Space♥ NEJLEPŠÍ ŽENSKÉ VIDEO: Taylor Swift, Blank Space♥ NEJLEPŠÍ MUŽSKÉ VIDEO: Mark Ronson ft. Bruno Mars, Uptown Funk♥ NEJLEPŠÍ HIPHOPOVÉ VIDEO: Nicki Minaj, Anaconda♥ NEJLEPŠÍ SPOLUPRÁCE: Taylor Swift ft. Kendrick Lamar, Bad Blood♥ NEJLEPŠÍ ROCKOVÉ VIDEO: Fall Out Boy, Uma Thurman♥ CENA ZA CELOŽIVOTNÍ PŘÍNOS: Kanye West

Sdílejte článek
Štítky Kanye West Uma Thurman marihuana kategorie singl Nicki Minaj Taylor Swift MTV

Přečtěte si také