TopStar

29. listopadu 2013 09:13

Gay Vladko a lesbička Pavlína a jejich poslední noc ve Vile: Mirko, nečti to!

Tohle mají být soupeři? Vždyť se k sobě tulili celou noc po večeru, který společně prolaškovali a pěkně to mezi nimi jiskřilo. To ale zdaleka není novinka posledního večera, který soutěžící ve Vile strávili. Vzájemné setkání jim udělalo z citů (a zjevně i sexuální orientace) absolutní guláš!

Vladko a Pavlína ve Vile zůstali sami dva a tak trochu se chovají jako teenageři, kterým rodiče odjeli na dovolenou. Pro "maminku" Romanu netesknili dlouho a večer ve dvou si pořádně užili:

"Tancuj, já se rád dívám," vybízel Vladko Pavlínu a nespustil z ní oči. Vzájemné doteky nebraly konce a Vladkovo přání před tím, než společně ulehli v ložnici, bylo: "Dneska si nic neoblíkej."

Vladko sice hovořil v průběhu soutěže o svém starším španělském příteli a prezentuje sám sebe jako homosexuála. Zajímavé ovšem je, že ostatní mu orientaci na muže tak docela nevěří. Naplno to pojmenovala Regina, která Vladka označovala za člověka, který se za homosexuála jen vydává.

VIDEO ukázka z toho, jak se Vladko a Pavlína k sobě tulili poslední dobou ve Vile:

S Pavlínou to také není jednoduché. Chodí s Mirkou (o které v posledních dnech ve Vile prakticky nemluvila) a také včera poznamenala, že by ji nevyměnila ani za dvacet milionů.

Na druhou stranu ale řekla, že by výhru vyměnila za život svého bývalého přítele: Pavlína tedy chodila i s muži. "Určitě bych ji vyměnila, kdyby žil jeden člověk. Můj přítel, který zemřel před pěti lety. Protože vím, že bych teď měla děti, rodinu."

Teď bude mít Pavlína život ještě zamotanější:

TIP Prima-Style.cz: Sledujte Finále hry o pět milionů dnes večer na Primě od 20:15

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také