TopStar

20. srpna 2018 11:37

Herečka Kristýna Leichtová konečně porodila!

Klub nadšených maminek se v showbyznysu stále rozrůstá. Hvězda Ohnivýho kuřete Kristýna Leichtová (32) porodila o víkendu holčičku! Radostnou zprávu prozradil hrdý novopečený dědeček, muzikant Míša Leicht (56) z kapely Cop. Gratulujeme!

O herečce Kristýně Leichtové je známo, že na svých sociálních sítích není příliš sdílná. Klára ze seriálu Ohnivý kuře tedy zveřejnila na svém Facebooku pouze strohou zprávu: ‚‚Alena, Jaroslav, Irena a Míša mají od 20:36 19. 8. 2018 společnou velkou věc. Stali se prarodiči!‘‘

Co se týče pohlaví děťátka, to propálila nadšená babička. ‚‚Jsem babička! Stínová! No a co? Miluju Dorotku!!!! Kristýnka a Vojta jsou rodiče. Jupiiiiiii,‘‘ napsala euforicky Ilona Leichtová na své sociální síti. Ta sice není vlastní matka Kristýny, ovšem manželkou hereččina otce je již 14 let, proto ji bere jako dceru.

‚‚Tak už jsem děda!‘‘ napsal na svých sociálních sítích jako první hrdý dědeček. První dítko se sympatické herečce narodilo se šéfem činohry Národního divadla Moravskoslezského Vojtěchem Štěpánkem. Není to ale jediný víkendový porod. Druhorozený synek Jonáš se narodil i herečce Míše Tomešové (27)

Sdílejte článek

Přečtěte si také