TopStar

16. června 2015 14:33

Barbora Koukalová

Jak to bude doopravdy s Jonem Snowem ze Hry o trůny? Víme to a bacha - spoiler!

Když si dneska otevřete Facebook nebo Twitter, neřeší se tam nic jiného, než smrt jedné z klíčových postav. Pátá řada Hry o trůny skončila pro fanoušky šokem a všichni se ptají - vrátí se Jon Snow?

Není totiž nic jednoduššího, než se zeptat přímo samotného herce Kita Haringtona, což udělali novináři z magazínu Entertainment Weekly. A tak konečně z odpovědí víme, co vlastně můžete čekat.

Pro ty, kdo seriál sledují pravidelně, je to jako kdyby zemřel člen rodiny a ne vymyšlená postava. A stejně tak to bere i samotný Kit. Když se dozvěděl o osudu postavy Jona Snowa, sice moc překvapen dle svých slov nebyl, ale trvalo mu pár dní, než se s tím srovnal. A promluvil si o tom přímo i se scénáristou Danem Weissem.

Varování: Následuje spoiler!

Přestože autor knihy Píseň ledu a ohně George Martin v knize přímo ponechává možnost navrácení Jona Snowa, protože není přímo řečeno, že je mrtvý, autoři seriálu mají jasno, jak to definitivně bude.

Jon Snow se rozhodně v šesté řadě nevrátí a svůj seriálový konec pocítil i samotný herec jednoduchým znamením - vypršela mu smlouva a nebude obnovena. Scénárista Dan Weiss s postavou Snowa už nepočítá a Kit Harington se na konci páté řady rozloučil nejen s pěknou výplatou, ale i se štábem.

"Poslední den na place jsem byl strašně dojatý a objímali jsme se, jako bychom se neměli už nikdy vidět. Ale už začínám plánovat, co budu dělat dál. Nejdřív si vezmu dovolenou a pak se budu ucházet o role v plánovaných filmech."

Tak vidíte. Smůla.

Sdílejte článek

Přečtěte si také