TopStar

9. května 2014 09:50

Lucie Průchová

Jiří Mádl děsí svoji přítelkyni: Přiznal zvláštní úchylku

Už víc než dva roky randí herec Jiří Mádl (27) s kolegyní Evou Josefíkovou (24). Před časem spolu dokonce začali žít v jednom bytě. Tušila však krásná Eva, do čeho jde?

Mádl dlouho odolával, než si k sobě domů svoji velkou lásku nastěhoval. „Kamarádi mě varovali, že bydlet s ženskou není žádný med,“ prozradil nám Mádl. „Nakonec jsem ale neodolal a už půl roku bydlíme spolu.“ Společné bydlení si prý zatím pochvaluje. Jak přiznal, domácí práce si vzájemně rozdělili a jemu tak odpadla starost o praní a žehlení prádla nebo vaření. Za to Josefíková si občas může připadat jako v Jiříkově vidění. Mádl, coby vášnivý milovník kávy, má totiž poněkud zvláštní úchylku.

„Bez čerstvé kávy se neobejdu, nejvíc mi chutná espresso. A aby bylo opravdu čerstvé, melu si kávu sám doma.“ Kdo si však myslí, že k této činnosti používá sofistikovaný přístroj nebo alespoň elektrický mlýnek, je na velkém omylu. „Kávu melu v obyčejném mechanickém mlýnku,“ svěřil se Mádl. „Chodím s ním po bytě z pokoje do pokoje a melu a melu. Káva byt nádherně provoní a já mám pocit, že jsem ve skutečné pražírně nebo alespoň v italské kavárně.“ Pravda, vůně kávy může být příjemná. Ale čeho je moc, toho je příliš. Aby se časem jeho milé Evě káva „nepřevoněla“ a nešla raději o dům dál nadýchat se čerstvého vzduchu...

-fš-

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také