TopStar

11. srpna 2018 09:50

Jitka Boho předvedla novou image! Jak se vám líbí v brýlích?

Modelka Jitka Boho (26) se veřejně nechlubí tím, že trpí krátkozrakostí. Ve společnosti brýle téměř nenosí, doma jsou ale nedílnou součástí jejího života. Teď se rozhodla veřejně pochlubit svými obrovskými okuláry, své fanoušky ale nakonec nadchla něčím úplně jiným...

‚‚Mé domácí brýlaté a zubaté JÁ přeje hezký večer,‘‘ připsala Jitka ke svému příspěvku na Instagramu. ‚‚Jsem naprosto spokojená, jen ty tlaky za ušima prostě ne a ne mizet... jde to jakoby do lalůčku... Snad je to jen o zvyku, brýle mám lehoučké, správně seřízené, ale tohle mám asi dědičné. Moje maminka nesnese ani čepici.‘‘ Kráska nejspíše čekala pochvalné komentáře ohledně jejích brýlí, fanoušci ale upřeli svou pozornost na něco úplně jiného. Na co? Na její hluboký dekolt a tetování!

Jitka Boho totiž miluje tetování, nejnovější "kérka" se skrývá mezi a pod prsy. Celý koncept působí velmi žensky a něžně, tudíž fanoušci tento nápad řádně ocenili. I když není tetování ani půl roku staré, kráska se netají tím, že plánuje už brzy další. A kde? To se nechme překvapit.

Jitka má v současnosti dvouletou dcerku Rozárku a se svým mužem Lukásem Boho přemýšlí i o druhém potomkovi. Nechce, aby její holčička zůstala jedináčkem a modelingu už se dnes stejně věnuje minimálně. „Začínám období, kdy pozvolna kojení začínám omezovat na dvě denně, jenom ráno a večer, a uvidíme, jak se s tím dcera vyrovná. Jak říkám, je to docela náročné stíhat rodinu i práci, ovšem nestěžuji si, zvládám to a je to paráda,“ nechala se Jitka slyšet v jednom z rozhovorů.

Sdílejte článek
Štítky tetování brýle krátkozrakost Jitka Boho

Přečtěte si také