TopStar

9. října 2013 00:01

Jana Fikotová

Jodie Foster má novou lásku. Které slavné lesbě sbalila expartnerku?

Americká herečka, režisérka a producentka Jodie Foster (50) chodí s fotografkou Alexandrou Hedison, která je bývalou partnerkou komičky a moderátorky Ellen DeGeneres.

„Je to mezi nimi velmi vážné. Jsou do sebe hodně zamilované,“ uvedl zdroj magazínu E! Spekulace o vztahu Jodie a Alex se objevily poprvé v létě, když je společně vyfotili na semináři společnosti Fox Studios v Los Angeles.

DeGeneres a Hedison se rozešly v roce 2004 po tříletém vztahu. Moderátorka následně začala chodit s herečkou Portiou de Rossi, kterou si v roku 2008 vzala za manželku.

Foster o své sexuální orientaci veřejně promluvila letos v lednu na 70. ročníku udílení Zlatých glóbů, kde získala cenu Cecila B. de Milla za celoživotní dílo.

Jodie Foster debutovala před kamerou jako tříletá v reklamě a poté se představila ve vícero televizních seriálech. Ve filmu se poprvé ukázala jako osmiletá v rodinném dramatu Napoleon a Samantha (1972). Známá je též z kriminálky Taxikář (1976). Za tuto roli získala v roku 1977 první nominaci na Oscara.

Jako režisérka pracovala na epizodách seriálů Tales from the Darkside (1988) a Orange Is the New Black (2013). Režírovala filmy Dům na svátky (1995) či Bobor (2011), ve kterém si zahrála po boku Mela Gibsona.

-juf-

[[nid:2153010]]
Sdílejte článek

Přečtěte si také