TopStar

23. července 2015 15:49

Jon Snow nezemřel a vrátí se do Hry o trůny! Tady jsou dva důvody, proč si to myslíme

Tvůrci seriálu nás mnohokrát přesvědčovali, že Jon Snow na konci páté série opravdu zemřel. Proč jim nevěříme?

Spekulace zřejmě potrvají až do začátku šesté série seriálu, ale poslední vývoj událostí dává za pravdu všem, co si myslí, že velitele Noční hlídky jsme neviděli naposledy, když krvácel na sněhu. Nejdříve spekulovala představitelka Daenerys a teď přicházejí další indicie. Jaké?

Kudrlinky na svém místě!

Kit Harrington, představitel Jona Snowa, má stále stejný účes. Můžete si říkat, že to nic neznamená, ale pravdou je, že většina seriálových hvězd se se svou rolí rozloučila právě změnou hára. Třeba Bryan Cranston si po skončení Breaking Bad (Perníkový táta) rád nechal na své „heisenbergovsky“ vyholené hlavě zase narůst vlasy nebo naopak John Cryer se vlasů zbavil a pořídil si vousy hned, co skončil ve Dva a půl chlapa. A třeba naše favoritka Christina Hendricks šla ze zrzavé do blond, když jí skončila sezona v Mad Men (proč, proboha, proč?). Zkrátka herci si rádi po letech, kdy jsou svázaní svou rolí, uleví změnou vzhledu. Udělal to Kit? Neudělal, což mnohé naznačuje…

Milovník Belfastu

Představitel Jona Snowa byl v posledním měsíci častokrát spatřen v Belfastu. Fanoušci ho vyfotili na letišti, kde se snažil rychle skrýt, přitom běžně se rád zastaví a rozdá pár autogramů. Později se připojil k ostatním hercům seriálu, který se natáčí v nedalekých studiích. Možná se Kitovi jen stýská po starých kamarádech ze šťábu, možná si chtěl užít některé z četných památek ve městě – krásnou radnici nebo muzeum Titanicu. A nebo… však víte.

Kolik byste si vsadili na to, že se Jon Snow bude dál poflakovat kolem Zdi?

Sdílejte článek
Štítky John Snow

Přečtěte si také