TopStar

11. května 2014 22:38

Jana Fikotová

Kadeřník Giselle Bündchen či Gwyneth Paltrow míří do Prahy

Angelo Seminara poprvé v ČR! Světová jednička, která ohromuje svým nadčasovým stylem a je inspirací pro tisíce kadeřníků po celém světě. Zahraniční celebrity se dokonce předhánějí, komu se bude starat o vlasy.

Topmodelky Giselle Bündchen, Eva Herzigová, Naomi Campbell, Natalia Vodianova či herečky Emma Bunton, Gwyneth Paltrow, Tali Lennox, ale i zpěvák Ringo Starr. Tyto celebrity a mnohé další se nechávají s radostí hýčkat od Angela Seminara, který třikrát získal ocenění British Hairdresser alias nejlepší kadeřník světa.

Nyní se tento vlasový umělec chystá do Čech na vlasovou show. „Nad jeho kreacemi se pozastavuje celý svět! Získal si obdiv a respekt na kadeřnickém Olympu," říká brand manager značky Davines Markéta Davidovich z Hair Servisu.

A čím je tento muž tak výjimečný? „Současný vlasový polobůh si totiž rád hraje s emocemi, které dodávají jeho střihům neopakovatelný náboj a vizuální estetiku, která mnohdy připomíná estetická díla. Nebojí se kombinovat textury nejrůznějšími způsoby, takže při pohledu na jeho práce nevěříte, že toto všechno lze vůbec vytvořit z vlasů,“ dodává Davidovich ze společnosti Hair Servis, kterým se podařilo tohoto mága dostat právě na tuto show.

Do Prahy přiletí představit svou nejnovější kolekci s názvem Sleek Swan. Angelo Seminara je art directorem DAVINES. Pravidelně pro tuto luxusní italskou vlasovou značku připravuje ojedinělé kolekce a podílí se i na tvorbě samotných produktů, což oceňují kadeřníci po celém světě. Naposledy se angažoval v nové stylingové řadě Davines s názvem More Inside.

Angelo se za svou kariéru podílel na mnoha projektech. Mezinárodní přehlídky v Paříži, New Yorku, Londýně a Milánu. Pracoval pro přední časopisy: Harpers Bazaar, Vanity Fair, Italian Vogue, Mixte, Spanish Vogue, Turkish Vogue, Korean Vogue, Japanese Numero, Io Donna, Another Man, Sunday Times, Dazed and Confused, Grazia, Q Magazine, Mojo, Evening Standard, Hello Magazine.

Ti, co milují novinky v oblasti vlasového umění, mají jedinečnou šanci přijít 13. 6. v 19 hodin do Hotelu Olšanka na Praze 3 na Hair on Stage, kde nejlepšího kadeřníka světa Angela Seminara uvidí na vlastní oči.

-juf-

[[nid:2157136]]
Sdílejte článek

Přečtěte si také