TopStar

17. července 2018 12:00

Kamarádka Kate Moss, modelka Annabelle Neilson ve svých 49 letech zemřela

Modelka Annabelle Neilson (✝49), jedna z nejbližších přítelkyň Kate Moss (44) byla nalezena ve svém domě mrtvá. Už od svých 16 let byla závislá na heroinu, milovala večírky a především večírky. Příčina smrti prozatím není známa, spekuluje se ovšem o přebytku narkotik.

Od roku 1994 do roku 1997 byla Annabelle provdána za milionáře známého klanu Nata Rothchilda. Sama ale nebyla z prostých poměrů, kolovala v ní modrá krev a byla vzdálenou příbuznou britské královny Alžběty. Její babička byla královninou sestřenicí z druhého kolene.

I kontakty měla modelka bohaté. Nejen, že byla jednou z nejžádanějších modelek své doby, ke všemu se řadila mezi nejbližší okolí návrháře Alexandra McQueena a také byla poslední, kdo ho viděl naživu před jeho sebevraždou roku 2010.

Její dospívání nebylo snadné a modelka si tak našla spásu v drogách, především heroinu. Ve svých 16 letech byla unesena mužem, který byl posléze usvědčen z vraždy tří dívek. Annabelle mučil a bil přivázanou ke stromu. Dívka tak musela podstoupit plastiku obličeje. V posledních letech se modelka dlouho léčila nejen ze své závislosti, ale i pádu z koně. Naposledy byla na veřejnosti spatřena u svatby svého bývalého Edwarda Spencera.


Přečtěte si také