TopStar

28. října 2013 11:28

Jana Fikotová

Kim Kardashian – Fakt ujetá žádost o ruku

Pronajatý stadion, padesátičlenný orchestr, prsten nedozírné ceny… Zkrátka kýč jak bič. Taková byla žádost o ruku, kterou si užila hvězdička Kim Kardashian.

Americká televizní hvězda Kim Kardashian (33) se na sociální síti svým fanouškům pochlubila zásnubním prstenem, který v pondělí dostala od rappera Kanyeho Westa (36).

Prostřednictvím Facebooku ukázala 15karátový diamantový prsten z dílny Lorraine Schwartz. Na fotografii je vidět i obrazovka s nápisem "PLEEEASE MARRY MEEE!!!" (Prosím, vezmi si mě, pozn. red.). K fotografii připsal jednoduchý komentář: „ANO.“

West svou vyvolenou požádal o ruku v den jejích 33tých narozenin na baseballovém stadionu AT&T Park v San Francisku, který si pro tuto příležitost pronajal. Stadion byl prázdný, s výjimkou nejbližších přátel a rodiny, což bylo pro Kim překvapení.

Velkolepou žádost o ruku doprovodil padesátičlenný orchestr, který nejdříve zahrál píseň Young and Beautiful od Lany Del Rey a následně Knock You Down, který West nahrál s Keri Hilson a Ne-Yom. Nakonec byl zapálen famózní ohňostroj.

Kardashian má už za sebou dvě manželství s hudebním producentem Damonem Thomasem (2000–2004) a basketbalistou Krisem Humphriesem, se kterým byla pouhých 72 dní. Poté požádala o rozvod. S Kanyem Westem se dala dohromady v dubnu 2012, přičemž v prosinci téhož roku oznámili, že spolu čekají dítě. V červnu se jim narodila dcera, která dostala jméno North.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také