TopStar

15. listopadu 2015 13:59

Michal Chalupa

Konečně: Taylor Swift prozradila, co stojí za její perfektní postavou. Můžete ji mít i vy!

Některé celebrity rády tvrdí, že za jejich dokonalými postavami stojí pouze dobré geny. Všichni strašně rádi jí, vůbec necvičí a přesto mají postavy bez chybičky. Taylor Swift se na toto téma nikdy moc nevyjadřovala, ale teď konečně kápla božskou...

A světe div se, mladá zpěvačka neděkuje genům, ale dřině. Nutno ovšem říci, že se jí to vyplácí. O její útlé postavě sní mnoho dívek a žen. I to je možná důvod, proč Taylor vyzradila svůj tajný recept.

S jídlem to tak složité není. Zpěvačka si přes týden dopřává malé porce, kterých je během dne až 8. Jídlo musí být lehké, zdravé a z čerstvých surovin. Navíc je doplňuje čerstvými džusy nebo fresh nápoji. Nás ale zaujaly víkendy! Podle zpěvačky si totiž o víkendu můžete dopřát cokoliv, co máte rádi. Hotové obžerství. Taylor miluje cokoliv pečeného, burgery a hranolky, takže se o víkendu vždycky vyřádí. Samozřejmě pouze za předpokladu, že přes týden byla vzorná a nehřešila!

Samotné jídlo prý ale nestačí. Popová diva si dává pěkně do těla. Její každodenní program zahrnuje 60 minut běhání, ať je kdekoliv. Nikdy prý nevynechá. A co je podle ní nejzásadnější? Zpěvačka věří, že pokud je člověk ve stresu, má mnohem větší sklony jíst a poté přibírat, proto radí vykopnout stres ze svého života. Jí pomáhá relax se skvělou hudbou. Jak ale dodává, tady si každý musí najít svůj vlastní recept.

Sdílejte článek
Štítky gen stres recept Taylor Swift jídlo víkend čerstvý

Přečtěte si také