TopStar

15. února 2018 11:16

Ilona Blašková

Koníčkem Hynka Čermáka je už 7 let focení aktů

Věděli jste o tom, že koníčkem Hynka Čermáka je už 7 let focení aktů? A že už má za sebou 4 výstavy? Že na té poslední, kterou právě zahájil, jsou i akty, ke kterým mu stála modelem jeho o 20 let mladší manželka? A že se narodil na Valentýna?

Celý život toužil fotit portréty a akty. Vždy mu v tom bránila jeho absolutní nevzdělanost. Před 7 lety si ale koupil foťák a zkusil to. Od té doby je to jeho neoblíbenější způsob trávení času. Možná vás překvapí, že tento koníček Hynek Čermák sdílí i se svou manželkou Veronikou, která se objevuje na několika fotografiích. Podle Hynka patří k těm nejkrásnějším ženám na světě a na fotografiích se tedy objevuje často. Nemají před sebou žádný stud. Práce je pro ně pohodovější, protože se dobře znají a ví co a jak.

Hynek fotí její herecké kolegyně. Které? To autor neprozradí. Fotografie jsou schválně udělané tak, aby nebyli moc poznat. Některé herečky ale poznat můžeme. A nemá s tím Veronika problém? „Já jsem skoro u všech focení a přijde mi normální ta ženská nahota. Je to krásná věc a my ty ženy mnohokrát inspirujeme a popoženeme v jejich sebevědomí, protože ho často mají malé,“ prozradila Veronika.

Výstavu si Čermák nadělil k narozeninám. Včera totiž oslavil své pětačtyřicáté narozeniny. Aby toho slavení nebylo málo, má dnes narozeniny i jeho manželka. Ale protože mají spoustu práce, žádná velká oslava se nechystá.

Hynek si o dvacet let mladší Veroniku vzal před půl rokem po dvouleté známosti. Jejich vztah je prý ještě lepší než před tím. „Má to své kouzlo. Je to něčím posilněný a ta magie toho vztahu se posunula někam dál. Hynek je skvělý. Rozhodně to není žádný velký drsňák, jak si všichni myslí. Je to klidný, hodný, milý manžel. Je to velmi empatický člověk,“ řekla Veronika.

Díky hercově výstavě dorazilo do Čech hnutí „Me too“. Názvem své výstavy „Me neither“ - tedy já ne - chce poukázat na jeho absurditu. Mám rád ženy a mám rád krásno. Žena je pro mě nějakým motivačním prvkem v životě, stejně jako pro spoustu mužů. Proto bych nerad, aby ten motivační prvek z mého života úplně zmizel,“ řekl s úsměvem Čermák.

Výtěžek z výstavy poputuje na charitativní projekt Bellisky, který pomáhá mladým pacietkam s rakovinou prsu.

Sdílejte článek
Štítky Hynek Čermák

Přečtěte si také