TopStar

28. srpna 2015 15:54

KRIMINÁLNÍCI! Která země zakázala vstup Bieberovi na svoje území? A která Madonně nebo Beyoncé?

Ne vždycky se před zpěváky plazí fanoušci po zemi. Občas jim to totiž zakáží jejich politici. Podívejte se na hvězdy, které měly smůlu. Do země, kde měly vystupovat, je totiž úřady nepustily. Ať už kvůli drogám, hrubiánství nebo kvůli jejich výstřednímu oblékání.

♥ Justin Bieber vs ArgentinaV roce 2013 kanadská popová diva společně se svými bodyguardy napadla v Buenos Aires fotografa. Jihoamerický stát reagoval zatykačem, který vstoupí v platnost, jakmile Justin vkročí na argentinskou půdu.

♥ Amy Winehouse vs USAPo tom, co ji zatkla norská policie za držení marihuany, se Spojené státy rozhodly nepustit ji na své území, kam chtěla v roce 2008 cestovat na předávání cen Grammy. Ceremoniálu se tak zúčastnila v přenosu z Londýna.

♥ Madonna vs EgyptArabský stát zakázal královně popu vstup na své území po jejím koncertě v Izraeli. Ačkoli Egypt patří mezi země s nejvyrovnanějšími vztahy se židovským státem, úřady zkrátka v roce 2004 nemohly vydýchat, že by Madonna hrála v obou zemích během jedné šňůry.

♥ Miley Cyrus vs Dominikánská republikaNěkdy jsou vystoupení Miley Cyrus proti zdravému rozumu, podle dominikánských zákonů i proti morálce a zvyklostem. Takže ji vloni pro jistotu dominikánské úřady vystupování na ostrově zakázaly.

♥ Beynocé vs MalajsieAni geniální Beyoncé se nevyhnula nelibosti autorit. Malajské úřady ji řekly, že pokud chce vystupovat na jejich území, musí být zahalené od hlavy k patě, změnit texty svých písní a taky choreografii. Je jasné, že když nemohla R’n’B čarodějka ukázat svoje tělo, z koncertu vycouvala.

♥ Lady Gaga vs IndonésieIndonésie se zas obávala, že by sexy oblečky, jaké na sebe Gaga během koncertů obléká, mohly zkazit místní mládež. Úřady tedy její koncert zakázaly. Jedna islámská organizace dokonce dodala, že kdyby se autorka hitu Bad Romance přeci jen do Indonésie vypravila, členové organizace by jí zabránili i třeba jen ve vystoupení z letadla.

Sdílejte článek

Přečtěte si také