TopStar

21. srpna 2014 13:50

Táňa Sáblíková

Kristýna Leichtová se přiznala: Jsem trochu zmatkář a chaotik…

Oblíbená herečka Kristýna Leichtová má většinu roku práce nad hlavu, tyhle prázdniny se jí ale stala nevídaná věc. Má dva měsíce volna! Rozpovídala se o tom, jak je tráví, i o tom, proč si dává malé cíle.

Kristýnu můžeme znát z primáckého seriálu Cesty domů nebo z oblíbeného filmu Účastníci zájezdu. Toto léto výjimečně nic netočí a užívá si volna. Chytli jsme ji zrovna ve chvíli, kdy se chystala na dovolenou. „Jedeme s přítelem na Bali,“ svěřila se Kristýna. A o dovolené má docela dobrou představu. „Celá cesta na Bali bude dobrodružná, to, že jsem tam nikdy nebyla a objevím nový kus světa, je samo o sobě dost dobrodružná záležitost,“ věděla již dopředu.

Sympatická herečka na sebe práskla vlastnost, se kterou se musí vypořádávat hlavně Kristýnin přítel. A na Bali to bude prý ještě daleko aktuálnější! „Já jsem trošičku zmatkář a chaotik, protože jak jsem v neznámém prostředí, tak jsem z toho trošičku nervózní a on mě uklidňuje a říká, že to je všechno v pořádku a že se nic neděje,“ přiznala. „Ale na druhou stranu já jsem ten organizátor, takže co se týče výletů a těchto věcí, tak to vymýšlím spíš já.“

A jak se Kristýna na dovolenou připravuje? „Máme průvodce, to já minimálně měsíc před dovolenou už mám všechno načtený, co tam všechno můžu čekat.“ Přesto se prý ale na všechno připravit nedá. „Stejně mě to pak překvapí a on mě pak musí právě uklidňovat,“ dodala na závěr.

Tak snad se jim na Bali líbilo a přítel neměl moc práce s uklidňováním.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také