TopStar

15. října 2013 00:09

Jana Fikotová

Kylie Minogue: Co jí zničilo vztah?

Australská zpěvačka Kylie Minogue (45) se po pěti letech rozešla se svým partnerem, modelem Andresem Velencoso.

Deník The Sun první informoval o rozchodu zpěvačky Kylie Minogue. Ta dodala, že rozchod s mladším přítelem se nesl v přátelském duchu. „Za naším rozchodem rozhodně nestojí třetí osoba,“ přiznala zpěvačka, která důvodem rozpadu vztahu uvádí vzájemnou pracovní vytíženost. Minogue nyní pracuje na novém albu a za pár týdnů se stane novou porotkyní v britské verzi talentové soutěže The Voice. Takže na nějaké velké smutnění po zkrachovalém vztahu nebude mít čas.

Kylie Minogue patří mezi nejúspěšnější představitelky popové hudby na světě. Na svém kontě má jedenáct studiových alb. První nahrála s názvem Kylie a vydala v roce 1988. Její zatím nejúspěšnější studiovkou je Aphrodite (2010). Nejúspěšnějšími hity se staly skladby Locomotion, I Should Be So Lucky, Wouldn't Change a Thing, Spinning Around anebo Can't Get You Out Of My Head.

V roce 2005 jí lékaři diagnostikovali rakovinu prsu. Po úspěšné léčbě se do světa hudby vrátila v roce 2008 a vyrazila na světové turné. Jako herečka se objevila např. v seriálu Sousedé (1985), romantickém dramatu Delikventi (1989), hororu Horká krev (2000), filmovém muzikálu Moulin Rouge (2001) nebo romantickém trileru Jack and Diane (2012).

-juf-

Sdílejte článek
Štítky rozchod romantika Kylie Minogue The Voice

Přečtěte si také