TopStar

22. února 2018 09:00

Kyprá, ale přesto sexy! Dcera Hasselhoffa si vybojovala místo ve světě modelingu

Je známo, že Týden módy, ať už probíhá kdekoli, není vstřícný vůči křivkám větším než 90-60-90. Dceři plavčíka Davida Hasselhoffa se tenhle přístup ale nelíbí a snaží se prosadit plus size modelky i do nedosažitelného módního nebe. Hayley Hasselhoff je sama úspěšnou modelkou, a tak by její snahy nemusely přijít nazmar.

Hayley Hasselhoff se vydala na dráhu herečky po stopách svého otce a objevila se v ‚‚Pobřežní hlídce‘‘ i v rodinné reality show ‚‚The Hasselhoffs‘‘. Ovšem až role Amber v seriálu Huge o osmi dívkách, které rodiče pošlou na odtučňovací tábor, ji proslavila více. Zároveň jí ale není cizí ani modeling. V roce 2014 se předvedla na pódiu Týdne módy v Londýně, kde představila kolekci pro nadměrné velikosti.

‚‚Tyto přehlídky neomlouvají všechny ty, kteří bojují proti kyprým tvarům na pódiu,‘‘ autoritativně oznámila blondýnka v rozhovoru pro tisk. ‚‚Já chci zkrátka ukázat, že i ženy nadměrnějších velikostí a nestandardní postavy mohou být krásné,‘‘ pokračovala.

Dcera seriálového Mitche Buchannona se dokonce před pár dny zúčastnila protestu v Londýně, na kterém hájila práva kyprých ženských tvarů. Hayley stála v řadě mezi oplácanými dámami v plavkách a vykřikovala obhajoby a žádala se o rovnocenná práva. Bylo to celé zbytečné nebo se Hayley dočká reformy společnosti, co myslíte?

Sdílejte článek
Štítky Londýn David Hasselhoff

Přečtěte si také