TopStar

27. července 2018 13:09

Lamač ženských srdcí Michael Bublé se dočkal třetího potomka! Konečně má holčičku

Kanadský zpěvák Michael Bublé (42) se těší z nového přírůstku v rodině. Jeho milá Luisana Lopilato (31) mu porodila holčičku. Trojnásobná maminka zveřejnila radostnou událost na svém Twitteru. I když řeší muzikant vážné zdravotní problémy svého staršího syna, alespoň se teď má z čeho radovat.

Michael Bublé je již pyšným tatínkem dvou synů, čtyřletého Noaha a dvouletého Eliase. V jejich rodině ale není vše tak úsměvné jak se může zdát. Staršímu synovi diagnostikovali před dvěma lety rakovinu jater. Chlapec již podstoupil léčbu a po chemoterapii se zdá být prozatím v pořádku.

‚‚Tohle je plod naší lásky. Děkujeme Bohu za tento úžasný dar. Naše rodina se rozrostla a přišlo do ní více světla a naděje,‘‘ připsala Luisana ke své fotografii na sociálních sítích. Jméno dcerky se skládá hned ze tří částí - Vida Amber Betty.

Zpěvák a trojnásobný vítěz Grammy si dal od hudby během synovy léčby pauzu. Dva roky si fanoušci tedy museli vystačit s jeho starým hudebním materiálem. Není to tak dávno, co se ale Michael na hudební pódia vrátil, vystupuje a veřejnost se těší na novou desku. Bublé je právem označován za současného Sinatru a snaží se tak veřejnosti alespoň trochu přiblížit krásy jazzu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také