TopStar

1. února 2018 14:00

‚‚Leo ví všechno!“ Aneb když se vsadí dva krasavci DiCaprio a Hardy

Na konci roku 2016 se hollywoodský herec Tom Hardy chvástal, že nad svým kolegou Leonardem DiCapriem v sázce vyhraje. Hardy totiž nevěřil, že bude nominován na cenu Oscara a Leonardo o tom byl naopak přesvědčen. Jenže, Tom Hardy opravdu nominován byl a to na nejlepšího herce ve vedlejší roli. Od té doby měl Tom u Lea ‚‚dluh“. A jak to dopadlo?

Tom Hardy měl za úkol si po prohrané sázce vytetovat na těle větu: ‚‚Leo ví všechno.“ Neméně důležitou součástí byl fakt, že tato věta má být napsána rukopisem DiCapria, a jak Tom řekl, rukopis má Leonardo příšerný.

Zdá se ale, že za poslední rok se Leo naučil psát hezky a Hardymu konečně propůjčil svůj návrh na tetování. Nedávno se totiž na Hardyho Facebooku objevila fotografie, kde je na hercově ruce opravdu ta ‚‚slavná“ věta vytetovaná.

Připomeňme si, že ačkoli získal v osudovém roce svou sošku Oscara Leonardo DiCaprio, právě Tom Hardy je jedním z nejvyhledávanějších herců současnosti. Dokonce se spekulovalo o jeho možném obsazení nového Jamese Bonda. Z jeho posledních filmových fenoménu lze zmínit televizní sérii ‚‚Taboo“, kde herec ztvárnil dobrodruha, který na počátku 19. století vybudoval své vlastní námořní impérium. Zkrátka a dobře, tenhle fešák nám z očí ještě rozhodně nezmizí.

Sdílejte článek
Štítky Leonardo DiCaprio tetování sázka Tom Hardy Taboo

Přečtěte si také