TopStar

18. prosince 2013 23:20

Dagmar Dandová

Macura opět šokuje: na party dorazil jako lázeňský švihák s naondulovanými vlasy

Na křest kalendář Girls and Business 2014 dorazil nečekaný host. Exmilenec Ivety Bartošové Zdeněk Macura přišel v bílém oblečku, s natočeným hárem a s batohem plným automobilových značek.

„Nechal jsem si speciálně upravit vlasy,“ řekl nám Macura na mejdanu, který probíhal v NEW Fashion Clubu a on chtěl být zřejmě také „new fashion“, což se mu na 100% povedlo.

„Vždycky si nechávám natočit vlasy podle jednoho vzoru,“ přiznal a ukázal nám na mobilu ten vzor. Na obrázku byl Macura se sexy vlnkou u uší!!!

Někteří lidé se nechávají česat podle celebrit nebo modelek, ale to Zdeněk Macura ne. Ten si nechává upravovat vlasy zásadně jen podle sebe, respektivě podle své fotky...

Tohle je vzor podle, kterého se nechává Macura ondulovat, Foto: Jiří Janoušek

Pak obdivovatel Ivety Bartošové odhodil batoh se značkami, až to zahřmělo.

„Havaroval jsem s autem, tak jsem ho šel zrušit,“ povzdychl si. Nehoda prý nemá nic společného s blond zpěvačkou ani jejím manželem. Šlo prý o naprosto banální situaci.

„Aáá, koukejte, co s sebou ještě mám,“ začal na nás Macura mávat bílým papírem. Bylo to usnesení o pozastavení soudního řízení. Macura totiž zažaloval manžela Bartošové Josefa Rychtáře za to, že mu prý pronikl do domu.

Macura se před nedávnem porval na koncertě Bartošové s Rychtářem a jeho synem, kteří ho nechtěli pustit dovnitř, ale to se prý teprve řeší.

„To s tím nesouvisí. To je zase jiná záležitost. Rychtář a jeho syn za to byli obviněni z výtržnictví. No a já vlastně taky,“ dodal a šel radši i s báglem k baru.

Vzhledem k outfitu, vlnkám a značkám byl Zdeněk Macura bezkonkurenčně hlavní hvězdou na křtu kalendáře dvanácti úspěšných žen, mezi nimiž je například zpěvačka Tonya Graves, reportérka Markéta Křivánková nebo moderátorka Nikol Moravcová.

Bartošová byla zřejmě třináctá, takže už se tam nevešla...

-dad-

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také