TopStar

19. září 2013 14:20

Jana Fikotová

Manželství Clinta Eastwooda je v troskách!

Manželka amerického herce a režiséra Clinta Eastwooda (83) požádala po sedmnácti společných letech o rozluku manželství. Pro širokou veřejnost je krach jejich dlouholetého vztahu velkým překvapením.

Dina Eastwood podala žádost o rozluku manželství jen krátce poté, co se na veřejnost dostala informace, že žije s Clintem už nějaký čas odděleně. Důvod, proč jejich manželství skončilo, ale zatím neprozradila. Zda časem dojde i na žádost o rozvod, ani jeden z manželů dosud neuvedl. Clint Eastwood si Dinu Marii Ruiz vzal v roce 1996. Rok poté se jim narodila dcera Morgan. Clint má z předchozích vztahů ještě dalších šest dětí. V roce 1953 až 1984 byl ženatý s Maggie Johnson.

Dlouhodobé vztahy měl ale známý milovník žen současně i s herečkami Sondrou Locke (1975–1989) a Frances Fisher (1990–1995). Podle portálu TMZ bylo hercovo manželství s Dinou v troskách už delší dobu. I to byl jeden z důvodů, proč se Dina léčila z depresí a úzkostí. Čtyřnásobný držitel Oscara má za sebou nespočet hereckých rolí. Režíroval také filmy Nesmiřitelní (1992), Dokonalý svět (1993), Madisonské mosty (1995), Million Dollar Baby (2004) či Gran Torino (2008). V těchto filmech si Eastwood i zahrál. Clint Eastwood také získal francouzskou cenu César, dvě Satellite Awards, tři Zlaté glóby či čestnou cenu Cecila B. DeMilla. V brzké době se herec a režisér chystá na natáčení filmové adaptace broadwayského muzikálu Jersey Boys.

-juf-

Sdílejte článek
Štítky manželství Clint Eastwood trosky

Přečtěte si také