TopStar

6. června 2018 11:28

Ilona Blašková

Marek Ztracený procestoval šest zemí, aby natočil videoklip k písničce "Minulost"

Zpěvák Marek Ztracený se asi minul povoláním. Aby natočil nový videoklip k písni "Minulost", musel procestovat celkem šest zemí. A všude tam ho provázela "Múza cestovatelka".

Procestovat osm evropských měst za padesát šest hodin! Tak to byl nápad, který vnukla Markovi Ztracenému asi nějaká múza cestovatelka. Zvládl jich nakonec kvůli zpoždění letů navštívit šest, ale i tak to stálo za to. „Napadlo mě, že bych udělal cestovní klip a že bych měl s sebou ceduli a ukazoval ji třeba u Eiffelovky, pak zase třeba v Římě u Kolosea. Vybral jsem asi osm států Evropy a ty jsem se rozhodl obletět za padesát šest hodin. Realita ale byla jiná. Málem jsem u toho zešedivěl. Jedno letadlo mi ulítlo a další mělo šest hodin zpoždění. Nejvíc se mi líbilo v Římě. Byl jsem tam poprvé. Tam to dýchalo atmosférou a rád bych se tam vrátil. V Paříži jsem nebyl a v Londýně jsem také nebyl. Dokonce jsem tam napsal vzkaz Freddiemu Mercurymu. To jsem si přál jako kluk, když umřel,“ prozradil Marek.

Tabuli s částí textů Marek občas svěřil i kolemjdoucím. A tak mu ji v jednu chvíli drželi třeba svatebčané. Snad to novomanželům přinese štěstí. Zpěvák ho má totiž momentálně na rozdávání. Jeho nová deska se jmenuje „Vlastní svět“. „Jsou to texty o tom, jak já žiji mimo realitu. A zjistil jsem, že nejsem jediný, že si lidé rádi odběhnou. Třeba popovídat si u vína. A já jsem se takhle vypovídal na desce,“ řekl zpěvák.

Marek teď rozhodně pauzírovat nebude. Čeká ho festivalová sezóna. Trávit ji ale bude, kromě s muzikanty a fanoušky, i se svým synem. „Plánů je spousta. Bude už se mnou jezdit můj syn. Za pár dní oslaví sedm let. Ale maminka z toho nadšená není,“ uzavřel Marek Ztracený.

Sdílejte článek

Přečtěte si také