TopStar

7. února 2018 11:00

Maria Šarapovová na procházce v tričku Spice Girls! Co na ni říkáte?

Spice Girls jsou znovu trendy. Minulý týden se ukázalo, že kapela pravděpodobně vystoupí na svatbě prince Harryho, a nyní už nosí fanoušci trička s názvem dívčí kapely. Jednou z nich je i světová tenistka Maria Šarapovová (30), která si v tričku vyšla na procházku. Slušelo jí to?

Paparazziové vyfotili blonďatou ruskou krásku v ulicích Venice Beach, když šla Maria po chodníku v pohodlném outfitu. Volně střižené sukni a bílém tričku, na kterém byl růžovými písmeny napsán název populární ‚‚devadesátkové“ kapely Spice Girls.

Zda si dívka pouštěla při své procházce dívčí kapelu i ve sluchátcích, není známo, víme ale, že to Marii slušelo a sama tenistka se cítila pohodlně.

Připomeňme si, že tenistka si začala románek s britským boháčem. O tomto spojení se začalo mluvit poté, co se na sociálních sítích objevily fotografie Šarapovové a jejího milého na losangeleském letišti. Jakmile si dvojice všimla reportérů, nezačala se schovávat, ale ani projevovat nějaké emoce lásky a vášně.

Mariin milý je jednou z nejlukrativnějších partií Spojeného kálovství. Díky svému předchozímu vztahu se sestrou vévodkyně z Cambridge se velmi dobře zná s princem Williamem a jeho ženou. I princ Harry je Alexandrovým blízkým přítelem. S Pippou se rozešel a vzal si blízkou přítelkyni budoucí manželky prince Harryho. Jednalo se o designérku a návrhářku Mishu Nonoo. A právě ta seznámila prince Harryho s Meghan Markle.

Sdílejte článek
Štítky princ Harry Spice Girls Maria Šarapovová milionář nový vztah

Přečtěte si také