TopStar

16. března 2018 14:36

Ilona Blašková

Mezinárodní filmový festival Febiofest 2018 byl zahájen

Včera večer odstartoval 25. ročník mezinárodního filmového festivalu Praha, neboli Febiofest 2018. Slavnostní zahájení se konalo v Obecním domě a nenechala si ho ujít řada známých osobností. Podívejte se, jak jim to slušelo.

Očekáváná hlavní hvězda festivalu, herečka Catherine Deneuve se bohužel kvůli nemoci nemohla zúčastnit. Ale legenda šansonu, herec Charles Aznavour si slavnostní večer nenechal ujít.

Prvním hostem který na zahájení dorazil, byla herečka Jiřina Bohdalová. Doprovod jí dělal miliardář Lubomír Focek. Herečka měla dobrou náladu, ale zaskočila jí otázka, zda ví, že přijede známý šansoniér Charles Aznavour. Odpověděla: „On je živej, jo?“

Dorazila také modelka Jana Doleželová. Tentokrát však bez partnera, ale s kamarádkou. Prozradila, že když je podobná akce, tak se s partnerem střídají v péči o dcerku. A teď vyšla řada na něj.

Prezident festivalu Fero Fenič se těší z týdenního filmového maratonu. Jen ho velmi zamrzelo, že se nezúčastní hlavní hvězda Catherine Deneuve. Prozradil také, že se po festivalu chystá na dovolenou k moři.

Nepřítomnost herečky těžce nesl i premiér v demisi Andrej Babiš. Pro herečku přinesl dokonce i květinu. Obrovským dekoltem ohromila všechny přítomné modelka Andrea Verešová. Pochlubila se, že se na francouzského herce velmi těší, protože několik let studovala a žila v Paříži.

Herečka Kristýna Leichtová přišla v doprovodu kamarádek a prozradila, že čeká miminko. Aktuálně prý nebude přijímat žádné filmové a televizní role, protože ji čeká jiná životní etapa. Herečce se podařilo těhotenství tajit 4 měsíce, ale teď už těhotenské bříško nejde přehlédnout. Dalším hostem byla Vendula Pizingerová v doprovodu tří roztomilých holčiček, které jsou po transplantaci kostní dřeně.

Na červeném koberci se také mihla herečka Klára Issová, která zvolila pro tuto příležitost zvláštní outfit.

Dorazila také herečka Yvetta Blanarovičová, Elizaveta Maximová, Andrea Růžičková, Bára Kodetová a Pavel Šporcl, Eva Pilarová nebo také Daniela Kolářová.

Sdílejte článek

Přečtěte si také