TopStar

7. února 2018 11:58

Ilona Blašková

Míša Kuklová má v kartách osudu na letošní rok přisouzeného nového chlapa

Herečka Michaela Kuklová doufá, že letošní rok bude lepší než ten minulý. Loni se jí opět zbortil vztah, a zůstala sama! Opuštěná a zoufalá ale není, jak se o ní údajně říká...

Šťastným číslem Michaely Kuklové je osmička. A to i proto, že má tohle číslo v datu narození. Doufá tedy, že ten letošní rok, který osmičku obsahuje, pro ni bude příznivý. Na ten loňský už raději nevzpomíná. Je totiž spojen s rozchodem s fotografem Jiřím Kášem. „Doufám, že letošní rok bude trošku lepší. Loňský byl přece jenom náročný na odchody milých. Teď už jsem ale zase plná optimismu. Hlavně se blíží jaro.

Letos v dubnu navíc herečku čeká jedno významné jubileum. Bude jí padesát let! Slavit ho ale nehodlá. Z věku si nic nedělá a možná i proto na něj zdaleka nevypadá. Míša ovšem nevypadá ani na to, že by rozuměla kartám. Přesto kdysi sama věštila.“ Já to beru jako zábavu. Dlouhá léta jsem věštila ráda sama. Když se ale plnily ty hrůzy mně, tak jsem toho radši nechala. Od té doby je mi dobře.“

Vědma Ivana Regina Kupcová-Sádlová, které byla Míša spolu s dalšími kolegy kmotrou její nové knihy, toho pravého muže pro herečku v kartách viděla. Jeho telefon a adresu ale nevyčetla.

Muže svého života sice podle karet Michaela Kuklová letos nepotká, ale samoty se obávat nemusí. Štěstí je prý na cestě. Tak držíme palce!

Autoři: Andrea Ježková, Ilona Blašková

Sdílejte článek
Štítky Michaela Kuklová

Přečtěte si také