TopStar

26. února 2018 11:08

Ilona Blašková

Na Česko-Slovenském plese se tančilo ve velkém stylu

A opět se plesalo! A to ve velkém stylu! Tentokrát se do společnosti vypravilo i několik tváří, které znáte z obrazovek televize Prima. A jak už to tak na plesech bývá, vždy je to velká podívaná!

Některé dámy chodily kvůli hlubokým výstřihům jako pravítka, aby neuniklo ven, co by nemělo. A jiné se pro jistotu zahalily od krku až ke kotníkům. Jako například herečka Andrea Růžičková. Nikol Švantnerovou zase zdobily šperky za statisíce a Celeste Buckingham nechala vyniknout své kérky. Celeste nám prozradila, že má společné tetování se svou kamarádkou. Jedná se o sluníčko a měsíc, které kamarádka sama navrhla. Celkem jich má zpěvačka už deset.

Monika Bagárová po roce randění konečně vyvedla do společnosti svého přítele Davida. A i když se nám před časem svěřila, že už by ráda vyřešila společné bydlení, zatím se to nijak neposunulo. „David chce bydlet v Bratislavě, a já chci bydlet v Brně. Zatím kolem tohoto téma chodíme. Nebavíme se o tom. Bydlíme v Brně, ale myslím, že do budoucna se to bude muset vyřešit. Já jako žena se budu muset přizpůsobit. Teda jestli to bude pro mě výhodné.“ řekla nám Monika se smíchem.

Ve společnosti se s novým mužem po boku objevila také Hana Gregorová a po delší době se pochlubil krásnou manželkou Martin Dejdar. Mezi pozvanými hosty také nechyběl sportovní pár Gabriela a Petr Koukalovi. Bez partnera ale dorazila na ples Gábina Lašková. „Můj doprovod je nemocný. Tak to budu muset odplesat sama. Budu doufat, že nějaký pán přijde a vyzve mě k tanci a že ho bříško neodradí. Ale doufám, že ne. Já už vlastně s jedním chlapečkem tančím. Tak snad budu tančit ještě s někým jiným“ prozradila Gábina.

Zaskočit jako garde by mohl Míra Šimůnek, který několik let závodně tančil a po parketě provedl Evičku Perkausovou. Že by tančil pod podiem, se mu ale dlouho nestalo. Prásknul nám, že je to asi po 12 letech. „Dámy, jestli je míra volný, tak bacha na to. Je opravdu velký gentleman a je super!“ pochvalovala si ho Eva Perkausová.

Sdílejte článek

Přečtěte si také