TopStar

27. října 2013 14:50

Dagmar Dandová

Násilí ve Vile! Jafar zmydlil Evu

Hromotluk Jafar se konečně vybarvil. Měl takovou euforii z vítězství v Duelu s Nikol Trojanovou, že se vrhnul na Evu. A rovnou jí dal pár ran na zadek.

Jafar již od začátku tvrdil, že se mu líbí štíhlé blondýnky, takže bylo hned jasné, že ho zaujme právě Eva. A jako dávají kluci ve školce najevo svou přízeň tím, že holku, která se jim líbí, mlátí nebo po ní hází věcma, tak i Jafar projevuje Evě svou náklonost velice podivným způsobem.

Eva naštěstí vypadá, že se jí Jafarova pozornost líbí a celou dobu se smála jako zamilovaná puberťačka. Honza, který truchlil po Nikol, chvilku jen koukal, ale pak se také přidal k Jafarovi a honili Evu po Vile.

Vypadá to, že nikdo není nenahraditelný a Nikol je zapomenuta. Eva svým pískotem strhla veškerou pozornost VyVolených jen na sebe. Jen Vladko dělal, že nic nevidí ani neslyší.

Pavlína se nakonec vydala Evě na pomoc, ale Jafar se vrhnul i na ní a začal jí zběsile líbat na břicho. Překvapivě se to Pavlíně moc líbilo a nás by zajímalo, co na to říká její přítelkyně Mirka...

Že by se karta obrátila...?

Co je nového u VyVolených? Dívejte se na Zprávy z Vily, na Primě v 19:40!

Sledujte Noční show s Agátou Prachařovou, na Primě dnes ve 23:05!

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také