TopStar

30. ledna 2018 14:01

Jiří Kubeš

Návrat hokejové legendy Jaromíra Jágra. Hrát bude na rodné hroudě

Včera přesně v šest hodin večer se ukázalo, že Jaromír Jágr nebude hrát v NHL. Z Calgary míří tato 45letá ikona do prvoligového Kladna.

V Kladně se už vše chystá na příjezd krále. Všeobecně se totiž předpokládá, že se Jágr vrátí právě tam. V kladenské hale se tedy testovala technika a na videokostce si klub zkoušel záběry Jardy Jágra i oficiální přivítání legendy do týmu.

Jarda se prý v Kanadě chystá na návrat do Česka. Podle některých zdrojů měl dokonce přiletět už včera. Kladenští rytíři hrají první domácí zápas zítra. Jágr muže hrát již tady, ale téměř jistě by se měl objevit v sobotním zápase v Benátkách nad Jizerou.

Pětačtyřicetiletá legenda v Calgary nestála na ledě od konce prosince. Jak se dostane ze svých zranění, může vyprodávat stadiony a hrát výborný hokej. Podle redaktora Deníku Sport Miroslava Horáka má na to hrát hokej do padesáti let.

Jestli se domů Jarda vrátí, tak se předpokládá, že ho doprovodí i přítelkyně Veronika. A čerstvá zpráva pro fanoušky, kteří se těšili na Jágrovu účast na olympiádě. Podle sdělení českého hokejového svazu se tam legendární 68 letos nepodívá.

Sdílejte článek

Přečtěte si také