TopStar

6. července 2018 07:50

Ilona Blašková

Nový dokument o zpěvačce Whitney Houston odhalí spoustu pikantností

Už tento pátek má v Americe a Velké Británii premiéru snímek Whitney. A tušíte správně, že jde o snímek, který je intimní zpovědí o životě zpěvačky Whitney Houston, která tragicky zemřela v únoru 2012 následkem předávkování drogami. A samozřejmě to bude nabušené věcmi, o kterých málokdo věděl.

Oscarový režisér Kevin Macdonald odhaluje v dokumentu, který měl premiéru na festivalu v Cannes, nové pikantnosti ze zpěvaččina soukromí. Například to, že Whitney byla v dětství opakovaně zneužívána starší sestřenicí, stejně jako její bratr Gary. „Myslím, že to hodně přispělo k jejímu neštěstí. Nikomu z rodiny to neřekla a tajila to celý život. Je to rodinné tajemství, o kterém by se ale mělo mluvit,“ řekl režisér dokumentu.

Kromě skandálů s drogami poznamenalo její život i bouřlivé manželství se zpěvákem Bobby Brownem. Devastující vztah, plný násilí, nevěr a zběsilých večírků se Whitney podařil ukončit až po čtrnácti letech. Krátce po rozvodu se Bobby znovu oženil. „Vím že ji hodně miloval. Ale když se rozvedli, šel prostě dál svojí cestou. Nikdo asi neví, čím vším si společně prošli a co museli snášet. Bylo by nefér Bobbyho soudit," řekla švagrová a manažerka Patricia Houston.

Lásce prý neprospívala ani Bobbyho žárlivost na asistentku Robin, se kterou si byla Whitney velice blízká. „Whitney tvrdila, že nebyla lesbička. Do Bobbyho byla opravdu zamilovaná. Ale s Robin měla takový zvláštní, roztomilý vztah. Nevím co se dělo za zavřenými dveřmi, ale možné je všechno. Vím, že byly přítelkyně už od dětství,“ řekla Patricia. Ve snímku se objeví dosud nepublikované záběry a rozhovory s blízkou rodinou. Dokument bude k vidění i v našich kinech.

Sdílejte článek

Přečtěte si také