TopStar

10. srpna 2018 09:30

Nový obdivovatel prince Harryho? Zkrátka ho miluju, nechal se slyšet herec Tom Hardy

Zjevení hollywoodského krasavce Toma Hardyho na svatbě prince Harryho a Meghan Markle nebylo náhodné. Herec se s vnukem britské královny přátelí už pořadnou dobu. Hardy o přátelství s Harrym nikdy moc nemluvil, teď se ale pro časopis Esquire nechal slyšet, že legendárního zrzka zkrátka miluje.

‚‚Harry je zatracená legenda!‘‘ pronesl v rozhovoru Tom Hardy. A pochvalná slova neznala mezí! ‚‚Zkrátka ho miluju, je to přece takový roztomilý zrzavý koťátko.‘‘

Zároveň zmínil, že si svatbu svého přítele rozhodně nemohl nechat ujít. Kvůli tomu dokonce přerušil natáčení filmu Fonzo a z placu v New Orleans letěl přímo do Londýna. Zajímavé je také, že narozeniny slaví jak Harry tak Hardy ve stejný den, tj. 15. září.

Přátelství čtyřicetiletého Hardyho a o sedm let mladšího prince trvá už dlouhé roky. Roku 2010 se stal herec poslem nadačního fondu prince Charlese a pomáhal tak lidem závislým na alkoholu a narkotikách. Sám herec podobnými problémy trpěl, což bylo jedním z důvodů, proč na nabídku kývl. A před dvěma lety navštívili společně charitativní akci Audio Polo Challenge.

Přátelé se nevídají tak často kvůli svým pracovním povinnostem, na druhou stranu o to zajímavější jejich schůzky potom jsou. Hardy se teď věnuje především promu nově vycházejícího filmu Venom. No a princ Harry se snaží splňovat své povinnosti člena královské rodiny. O této různorodé dvojici ale jistě zas brzy uslyšíme!

Sdílejte článek
Štítky princ Harry Meghan Markle Tom Hardy

Přečtěte si také