TopStar

24. listopadu 2018 16:29

Nový přírůstek v rodině Žilkové!

Už brzy se herečka Veronika Žilková (57) přestěhuje za svým mužem Martinem Stropnickým (61) do Izraele. Teď si ale užívá nového přírůstku v podobě mopsíka, kterého vezme za hranice s sebou.

‚‚Advent a psí hovínka za dveřma,‘‘ prozradila Veronika na svých sociálních sítích, že si pořídila malého mopsíka. A dodala, že jí pejsek poslouží místo antidepresiv. Poslední dobou je totiž v jednom kole kvůli únorovému stěhování za svým mužem, který dostal v Izraeli nabídku dělat velvyslance. A nepojede sama! ‚‚Pipo je na Martina fixovaný a smutní po něm, a vím, že Martinovi taky chybí,‘‘ svěřila se herečka. Pipo je 43kilový labrador, který měl sice zůstat v Čechách, ale místo toho za jeho letenku zaplatí Veronika 25 tisíc.

A odjede i jejich dcerka Kordulka, která bude studovat v tamější anglické škole. ‚‚Pokud jí to půjde, v září by tam normálně pokračovala v dalším ročníku, pokud ne, vrátím se s ní do Čech a za tatínkem budeme dojíždět na prázdniny,‘‘ zmínila pro Blesk Žilková ‚‚Pokud by jí to tam šlo, ukončila bych v Česku veškeré své herecké aktivity a byla bych tam s ní po dobu manželova působení natrvalo,‘‘ dodává.

A jak to vlastně začalo?

Veronika Žilková se rozhodla strávit nejbližší budoucnost v Izraeli, kde přijala nabídku od Českého centra na pozici v kulturní agendě. Na finančním ohodnocení jí nezáleží, jde jí primárně o to, že bude po boku svého muže a bude nápomocna i kulturní sféře.

Ačkoli se může zdát, že jí tuto práci zařídil manžel, není tomu tak. S Českým centrem spolupracovala Veronika už v minulosti v rámci konzervatoře. Pokud by jí to ale nevyšlo, bude prý pomáhat jako manželka velvyslance.

Sdílejte článek

Přečtěte si také