TopStar

7. března 2018 12:39

Ilona Blašková

Nový talent české hudební scény. Zpěvačka Giudi

Česká hudební scéna má nový talent. Svým hudebním projevem může trochu připomínat zpěvačku Björk. Seznamte se s Giudi!

Vystudovala mezinárodní vztahy a pak si uvědomila, že její největší láskou je jednoduše hudba. S diplomem tak přišlo rozhodnutí, že bude dělat muziku. „Já mojí hudbu popisuji jako “depp pop“. Jsou tam prvky elektroniky, ale i prvky organické. Mám ráda přírodu a hodně ráda míchám styly. Je skvělé, když běží elektronická linka a nad tím jedou housle. Mám ráda jakékoliv emoce. I smutné momenty,“ řekla zpěvačka.

Giudi si prošla několika talentovými soutěžemi. Zpívala v rockové kapele a po několika letech se rozhodla pro sólovou dráhu. Ráda by byla zpěvačkou s osobitým projevem. Pro ni je nejhezčí to, když dokáže člověk pochopit, co mu dělá radost a umí předat dál.

Minimalismus, stejný cit pro komponování a hezké záběry. Giudi si naprosto sedla s režisérem Adamem Vopičkou a i díky tomu, má klip takovou sílu. A velký přesah. Během tvorby musel být vyroben dokonce 3D model Giudiny hlavy! „Miluji moderní technologie. Miluji tu dobu, ve které žijeme. Ale zároveň mě hodně děsí, co to přinese v budoucnu. Chtěl jsem tyhle strachy promítnout do něčeho, co dělám. A když jsem slyšel písničku od Giudi, řekl jsem si, to je ono!“ prozradil režisér.

I když si v životě vyloženě nedává cíle, ráda by Giudi začala co nejvíce vystupovat. Kontakt s lidmi je pro ni jako pro zpěvačku tou nejlepší zpětnou vazbou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také