TopStar

20. ledna 2018 00:25

Paris Hilton už plánuje svatbu, a ne jednu. Hned tři!

Už nějakou dobu se ví, že Paris Hilton přijala žádost o ruku od svého milého, herce Chrise Zylky v době vánočních svátků. Nyní se dvojice aktivně chystá ke svatbě a ukázalo se, že svatby budou hned tři!

Podle Page Six, který cituje blízké přátelé dvojice, Paris se ještě definitivně nerozhodla, jak chce, aby celá ceremonie proběhla. Momentálně aktivně přemýšlí nad místem události. Světská lvice se rozhodla uspořádat svatby tři, a to minimálně. V rodném Los Angeles, v Evropě a někde v tropech.

‚‚Paris má po celém světě tolik přátel, že vůbec neví, jak je všechny seskupit na jedno místo. Už nyní dostává tisíce telefonátů od svatebních salonů, rozličných obřadných síní a cestovních zřizovatelů - Bora Bora, Maledivy, Fidži, Ibiza. Zatím má Hilton jasno jen v jednom, že chce, aby její svatba byla dokonalou a jedinečnou,“ promluvil anonymní zdroj pro západní média.

Připomeňme, že se svým vyvoleným, hvězdou seriálu ‚‚Pozůstalí“, se Paris zná už 8 let. Teprve před 2 lety přerostlo přátelství v romantické emoce. O ruku požádal Zylka svou vyvolenou na horách, kde společně trávili vánoční svátky.

‚‚Řekla jsem ano! Je to takové štěstí zasnoubit se s láskou mého života. Můj nejlepší přítel, má druhá polovina. Je pro mě ideální ve všech slova smyslech. Věrný, hodný, kompromisu schopný a milující. Jsem nejšťastnější dívka na světě! Můj sen se uskutečnil! Děkuji, že jsi mi ukázal, že pohádky existují,“ napsala Paris na Instagramu, kd zveřejnila fotku těsně po svém ANO.

Sdílejte článek

Přečtěte si také